18 Mayıs 2022 Çayeli'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Rize Çayeli yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 may wednesday günü saat 09:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Rize

Etkilenen İlçe
ÇAYELİ

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 May 2022 Wednesday Günü Saat 09:05

Bitiş Zamanı
18 May 2022 Wednesday Günü Saat 17:05

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SABUNCULAR MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Rize Çayeli ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Rize Çayeli ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 may wednesday günü saat 09:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Rize Çayeli ilçesinde 18 may wednesday günü saat 09:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 may wednesday günü saat 17:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Rize Çayeli ilçesinde 18 may wednesday günü saat 09:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Rize ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları