29 Mayıs 2023 Altınordu'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Ordu AltınOrdu yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 29 may monday günü saat 05:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ordu

Etkilenen İlçe
ALTINORDU

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
29 May 2023 Monday Günü Saat 05:05

Bitiş Zamanı
29 May 2023 Monday Günü Saat 06:05

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
29.05.2023 tarihinde 08:30 09:30 saatleri arasında Ordu İli Altınordu İlçesinde Yapı Bağlantı Çalışması nedeniyle Dedeli Mahallesi Mollaoğlu Sokak,Alibeyoğlu Sokak,Akpınar Mahallesi Orta Sokakğın bir kısmı ve civarına programlı olarak elektrik verilemeyecektir. 300TP 5202020 DEDELİ YUKARI MAH. Etkilenen Trafo Sayısı: 1 Adet

Kesinti Açıklaması
Yapı Bağlantı Çalışması

Etkilenen Mahalleler
DEDELİ MH. AKPINAR MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Ordu AltınOrdu ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Ordu AltınOrdu ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 29 may monday günü saat 05:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Ordu AltınOrdu ilçesinde 29 may monday günü saat 05:05'te yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 29 may monday günü saat 06:05'te sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ordu AltınOrdu ilçesinde 29 may monday günü saat 05:05'te ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Ordu ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları