28 Ocak 2023 Fatsa'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Ordu Fatsa yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 january saturday günü saat 06:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ordu

Etkilenen İlçe
FATSA

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 06:01

Bitiş Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
28.01.2023 tarihinde 09:00 16:00 saatleri arasında Ordu İli Kumru İlçesinde Aydınlatma Çalışması nedeniyle; Ağcaalantürk, Yeniakçaalan,Esence ve Fatsa Hatipli Mahallesi’ne programlı olarak elektrik verilmeyecektir. (324KK HC5201369 F5 Akçaalan Çubuklu Gökçebel çıkışı)

Kesinti Açıklaması
AYDINLATMA ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
HATİPLİ MH. AĞCAALANTÜRK MH. YENİAKÇAALAN MH. ESENCE MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Ordu Fatsa ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Ordu Fatsa ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 january saturday günü saat 06:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Ordu Fatsa ilçesinde 28 january saturday günü saat 06:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 january saturday günü saat 13:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ordu Fatsa ilçesinde 28 january saturday günü saat 06:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi yedi saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Ordu ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları