26 Mayıs 2023 Gülyalı'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Ordu Gülyalı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 may friday günü saat 06:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ordu

Etkilenen İlçe
GÜLYALI

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 May 2023 Friday Günü Saat 06:05

Bitiş Zamanı
26 May 2023 Friday Günü Saat 14:05

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
26.05.2023 tarihinde 09:00 17:00 saatleri arasında Ordu İli Gülyalı İlçesinde Tesis (Yapı Bağlantı) Çalışması nedeniyle Taşlıçay Mahallesi Kıran Sokak, Tepealtı Mahallesi bir kısmı ve civarına programlı olarak elektrik verilemeyecektir. (318TP 5200705 TAŞLIÇAY KIRAN) Etkilenen Trafo Sayısı: 1 Adet

Kesinti Açıklaması
Tesis (Yapı Bağlantı) Çalışması

Etkilenen Mahalleler
TAŞLIÇAY MH. TEPEALTI MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Ordu Gülyalı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Ordu Gülyalı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 may friday günü saat 06:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Ordu Gülyalı ilçesinde 26 may friday günü saat 06:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 26 may friday günü saat 14:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ordu Gülyalı ilçesinde 26 may friday günü saat 06:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Ordu ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları