27 Kasım 2022 Milas'ta 2 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Milas yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 27 november sunday günü saat 10:11 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MİLAS

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 November 2022 Sunday Günü Saat 10:11

Bitiş Zamanı
27 November 2022 Sunday Günü Saat 12:11

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HAYITLI MAHALLESI 23 NISAN BULVARI ŞEFTALI İRIMI CADDESI VE HASAN TAHSIN CADDESI ÜZERINDE YER ALAN ABONELERIMIZDE ELEKTRIK KESINTISI UYGULANACAKTIR.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Muğla Milas ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Milas ilçesinde ortaya çıkan kesinti 27 november sunday günü saat 10:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Milas ilçesinde 27 november sunday günü saat 10:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 27 november sunday günü saat 12:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Milas ilçesinde 27 november sunday günü saat 10:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları