26 Kasım 2021 Milas'ta 11 Saat Su Kesintisi

Muğla Milas yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 26 november friday günü saat 01:11 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MİLAS

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
26 November 2021 Friday Günü Saat 01:11

Bitiş Zamanı
26 November 2021 Friday Günü Saat 12:11

Kesinti Süresi
On Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
AKYOL

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak su kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Muğla Milas ilçesinde yaşanacak su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Milas ilçesinde yaşanan su kesintisi muski - Muğla su kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 26 november friday günü saat 01:11'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Milas ilçesinde 26 november friday günü saat 01:11'da yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 26 november friday günü saat 12:11'da sonlanacaktır. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Milas ilçesinde 26 november friday günü saat 01:11'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti on bir saat sürecektir. Yaşanacak su kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları