25 Mayıs 2023 Marmaris'te 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Marmaris yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 25 may thursday günü saat 14:05 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MARMARİS

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
25 May 2023 Thursday Günü Saat 14:05

Bitiş Zamanı
25 May 2023 Thursday Günü Saat 16:05

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
BELDİBİ

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Marmaris ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Marmaris ilçesinde ortaya çıkan kesinti 25 may thursday günü saat 14:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Marmaris ilçesinde 25 may thursday günü saat 14:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 25 may thursday günü saat 16:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Marmaris ilçesinde 25 may thursday günü saat 14:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları