25 Mayıs 2023 Dalaman'da 3 Saat Su Kesintisi

Muğla Dalaman yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 25 may thursday günü saat 08:05 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
DALAMAN

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
25 May 2023 Thursday Günü Saat 08:05

Bitiş Zamanı
25 May 2023 Thursday Günü Saat 11:05

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
MERKEZ

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Dalaman ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Dalaman ilçesinde ortaya çıkan kesinti 25 may thursday günü saat 08:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 25 may thursday günü saat 08:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 25 may thursday günü saat 11:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 25 may thursday günü saat 08:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi üç saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları