24 Ocak 2023 Bodrum'da 6 Saat Su Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 24 january tuesday günü saat 09:01 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
24 January 2023 Tuesday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
24 January 2023 Tuesday Günü Saat 15:01

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
UMURCA

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Bodrum ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 january tuesday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 24 january tuesday günü saat 09:01'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 january tuesday günü saat 15:01'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 24 january tuesday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi altı saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları