23 Şubat 2021 Milas'ta 3 Saat Su Kesintisi

Muğla Milas yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 23 şubat salı günü saat 13:02 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Milas ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Milas ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 şubat salı günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Milas ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 şubat salı günü saat 16:02'de sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Milas ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi üç saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MİLAS

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 16:02

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Tamamlandı

Etkilenen Mahalleler
DERİNCE KARŞIYAKA
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları