21 Kasım 2023 Marmaris'te 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Marmaris yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 21 november tuesday günü saat 13:11 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MARMARİS

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
21 November 2023 Tuesday Günü Saat 13:11

Bitiş Zamanı
21 November 2023 Tuesday Günü Saat 15:11

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
BELDİBİ

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Marmaris ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Marmaris ilçesinde ortaya çıkan kesinti 21 november tuesday günü saat 13:11'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Marmaris ilçesinde 21 november tuesday günü saat 13:11'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 21 november tuesday günü saat 15:11'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Marmaris ilçesinde 21 november tuesday günü saat 13:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları