20 Temmuz 2021 Dalaman'da 3 Saat Su Kesintisi

Muğla Dalaman yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 20 temmuz salı günü saat 15:07 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Dalaman ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Dalaman ilçesinde ortaya çıkan kesinti 20 temmuz salı günü saat 15:07'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 20 temmuz salı günü saat 15:07'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 temmuz salı günü saat 18:07'de sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 20 temmuz salı günü saat 15:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi üç saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
DALAMAN

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
20 Temmuz 2021 Salı Günü Saat 15:07

Bitiş Zamanı
20 Temmuz 2021 Salı Günü Saat 18:07

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Tamamlandı

Etkilenen Mahalleler
KARGINKÜRÜ
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları