19 Temmuz 2021 Menteşe'de 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Menteşe yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 19 temmuz pazartesi günü saat 22:07 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Menteşe ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Menteşe ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 temmuz pazartesi günü saat 22:07'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 22:07'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 temmuz salı günü saat 00:07'de sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 22:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MENTEŞE

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
19 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 22:07

Bitiş Zamanı
20 Temmuz 2021 Salı Günü Saat 00:07

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
DÜĞEREK
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları