18 Ocak 2021 Menteşe'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Menteşe yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 ocak pazartesi günü saat 11:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Muğla Menteşe ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Menteşe ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 ocak pazartesi günü saat 11:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 11:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 ocak pazartesi günü saat 12:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 11:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MENTEŞE

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 11:01

Bitiş Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 12:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
MENTEŞE İLÇESİ ÇİFTLİK-ÇAYBÜKÜ-ÇIRPI MAHALLELERİ TAMAMI BÖLGEDE BULUNAN ÖTM MÜSTERİLERİ VE GES ÜRETİM SANTRALLERİNDE 3. ŞAHIS FİZİKİ İRTİBAT BAĞLANTISI NEDENİYLE ENERJİ KESİNTİSİ UYGULANACAKTIR.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları