17 Mart 2023 Ortaca'da 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Ortaca yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 17 march friday günü saat 10:03 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
ORTACA

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
17 March 2023 Friday Günü Saat 10:03

Bitiş Zamanı
17 March 2023 Friday Günü Saat 12:03

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Onaylandı

Etkilenen Mahalleler
BAHÇELİEVLER

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Ortaca ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Ortaca ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 march friday günü saat 10:03'ta başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Ortaca ilçesinde 17 march friday günü saat 10:03'ta ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 march friday günü saat 12:03'ta sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Ortaca ilçesinde 17 march friday günü saat 10:03'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları