15 Eylül 2021 Bodrum'da 8 Saat Su Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 15 eylül çarşamba günü saat 12:09 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
15 Eylül 2021 Çarşamba Günü Saat 12:09

Bitiş Zamanı
15 Eylül 2021 Çarşamba Günü Saat 20:09

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Ekiplere Bildirildi

Etkilenen Mahalleler
TURGUTREİS KARABAĞ BAHÇELİEVLER AKÇAALAN

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Bodrum ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 eylül çarşamba günü saat 12:09'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 15 eylül çarşamba günü saat 12:09'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 eylül çarşamba günü saat 20:09'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 15 eylül çarşamba günü saat 12:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi sekiz saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları