14 Ocak 2022 Bodrum'da 5 Saat Su Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 14 january friday günü saat 20:01 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
14 January 2022 Friday Günü Saat 20:01

Bitiş Zamanı
15 January 2022 Saturday Günü Saat 01:01

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
YALIKAVAK

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Bodrum ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 january friday günü saat 20:01'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 14 january friday günü saat 20:01'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 january saturday günü saat 01:01'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 14 january friday günü saat 20:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi beş saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları