14 Ekim 2021 Bodrum'da 1 Saat Su Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 14 ekim perşembe günü saat 17:10 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 17:10

Bitiş Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 18:10

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Tamamlandı

Etkilenen Mahalleler
GÖLKÖY

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak su kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Muğla Bodrum ilçesinde yaşanacak su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde yaşanan su kesintisi muski - Muğla su kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 14 ekim perşembe günü saat 17:10'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 17:10'da yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 14 ekim perşembe günü saat 18:10'da sonlanacaktır. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 17:10'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak su kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları