13 Mayıs 2022 Menteşe'de 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Menteşe yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 13 may friday günü saat 14:05 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MENTEŞE

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
13 May 2022 Friday Günü Saat 14:05

Bitiş Zamanı
13 May 2022 Friday Günü Saat 16:05

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Tamamlandı

Etkilenen Mahalleler
YERKESİK

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Menteşe ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Menteşe ilçesinde ortaya çıkan kesinti 13 may friday günü saat 14:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 13 may friday günü saat 14:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 13 may friday günü saat 16:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Menteşe ilçesinde 13 may friday günü saat 14:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları