12 Nisan 2021 Bodrum'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 12 nisan pazartesi günü saat 10:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Muğla Bodrum ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 10:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 10:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 14:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 10:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 10:04

Bitiş Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 14:04

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YALIKAVAK MAHALLESİ; ERDEMİL CADDESİNİN BİR KISMI 6428 SOKAK
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları