11 Şubat 2024 Fethiye'de 2 Saat Su Kesintisi

Muğla Fethiye yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 11 february sunday günü saat 15:02 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
FETHİYE

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
11 February 2024 Sunday Günü Saat 15:02

Bitiş Zamanı
11 February 2024 Sunday Günü Saat 17:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İşleme Alındı

Etkilenen Mahalleler
ESENKÖY

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Fethiye ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Fethiye ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 february sunday günü saat 15:02'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Fethiye ilçesinde 11 february sunday günü saat 15:02'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 february sunday günü saat 17:02'de sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Fethiye ilçesinde 11 february sunday günü saat 15:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi iki saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları