11 Ocak 2021 Dalaman'da 4 Saat Su Kesintisi

Muğla Dalaman yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 11 ocak pazartesi günü saat 11:01 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Dalaman ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Dalaman ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 ocak pazartesi günü saat 11:01'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 11 ocak pazartesi günü saat 11:01'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 ocak pazartesi günü saat 15:01'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Dalaman ilçesinde 11 ocak pazartesi günü saat 11:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi dört saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
DALAMAN

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
11 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 11:01

Bitiş Zamanı
11 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 15:01

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Onaylandı

Etkilenen Mahalleler
BOZBEL
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları