11 Nisan 2021 Ortaca'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Ortaca yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 06:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Muğla Ortaca ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Ortaca ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 06:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Ortaca ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 06:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 11:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Ortaca ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 06:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
ORTACA

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 06:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 11:04

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
İletim Operatörü TEİAŞ Tarafından Gerçekleştirilecek Olan Yatırım Çalışmaları Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SARIGERME MERGENLİ FEVZİYE GÜZELYURT VE AKINCI MAHALLELERİNİN TAMAMINDA VE BAĞLI ÖZEL MÜŞTERİLİ TRAFOLARDA.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları