11 Nisan 2021 Milas'ta 1 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Milas yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 12:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Muğla Milas ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Milas ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Adm Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 11 nisan pazar günü saat 12:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Milas ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 12:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 11 nisan pazar günü saat 13:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Milas ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 12:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
MİLAS

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 12:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 13:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
GÜLLÜK MAHALLESI KOCAKIŞLA MEVKIINDE BULUNAN MÜŞTERILERIMIZDE VE İMERSY MADEN ESAN MADEN KALTUN MADEN GÜPORT LOJISTIK NOORZE ALI AKYOL AKFEN ARITMA MANDALYA BILAL ŞINAYIR GIBI MÜŞTERILERIMIZDE ELEKTRIK ENERJISI KESINTISI UYGULANACAKTIR
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları