09 Mayısıs 2021 Yatağan'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Muğla Yatağan ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının 09 mayıs pazar günü saat 06:05 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Muğla Yatağan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Yatağan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 09 mayıs pazar günü saat 06:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Yatağan ilçesinde 09 mayıs pazar günü saat 06:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 09 mayıs pazar günü saat 07:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Yatağan ilçesinde 09 mayıs pazar günü saat 06:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
YATAĞAN

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
09 Mayıs 2021 Pazar Günü Saat 06:05

Bitiş Zamanı
09 Mayıs 2021 Pazar Günü Saat 07:05

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İletim Operatörü TEİAŞ Tarafından Gerçekleştirilecek Olan Arıza Onarım ve Bakım Çalışmaları Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YATAĞAN ILÇESI VE TÜM MAHALLELERI AYRICA ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER ETKILENECEKTIR.
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları