04 Mayısıs 2021 Bodrum'da 6 Saat Su Kesintisi

Muğla Bodrum yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 04 mayıs salı günü saat 10:05 tarihli su kesintisi ile ilgili muski - Muğla su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Muski - Muğla su açıklamasına göre Muğla Bodrum ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Muğla Bodrum ilçesinde ortaya çıkan kesinti 04 mayıs salı günü saat 10:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 04 mayıs salı günü saat 10:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 04 mayıs salı günü saat 16:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Muğla Bodrum ilçesinde 04 mayıs salı günü saat 10:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Muski - Muğla su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi altı saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Muğla

Etkilenen İlçe
BODRUM

Bağlı Kurum
MUSKİ - Muğla Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
04 Mayıs 2021 Salı Günü Saat 10:05

Bitiş Zamanı
04 Mayıs 2021 Salı Günü Saat 16:05

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Tamamlandı

Etkilenen Mahalleler
KONACIK
Muğla ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları