26 Şubat 2021 Saruhanlı'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Saruhanlı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 şubat cuma günü saat 12:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Manisa Saruhanlı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Saruhanlı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 şubat cuma günü saat 12:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Saruhanlı ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 12:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 26 şubat cuma günü saat 17:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Saruhanlı ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 12:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
SARUHANLI

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 12:02

Bitiş Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 17:02

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
TESİS ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
DİLEK MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları