18 Ocak 2021 Selendi'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Selendi ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının 18 ocak pazartesi günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Manisa Selendi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Selendi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Selendi ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 ocak pazartesi günü saat 10:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Selendi ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
SELENDİ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 10:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
ŞEBEKE BAKIM ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
GÖKGEDİK MAHALLESİ ALKANLAR MEVKİİ VE ÖZEL TRAFOLAR
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları