18 Ocak 2021 Kula'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Kula yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 ocak pazartesi günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Manisa Kula ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Kula ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Kula ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 18 ocak pazartesi günü saat 10:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Kula ilçesinde 18 ocak pazartesi günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
KULA

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
18 Ocak 2021 Pazartesi Günü Saat 10:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
TESİS ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
AHMETLİ MAH İBRAMAĞA MAH ŞERMET MAH ŞEHİTLİOĞLU MAH PAPUÇLU MAH VE ÖZEL TRAFOLAR
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları