17 Ocak 2022 Salihli'de 4 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Salihli yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
SALİHLİ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
ARIZA ONARIM BAKIM

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
BARIŞ MAHALLESİ BARIŞ TİREBOLU GÜLNAR SİTELERİ ULUÇINAR ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ÖZKUL FRİDA ŞENDİL OTO MİTHAT UYSAL MANDIRA ŞELALE DÜĞÜN SALONU KALAY PAZARLAMA VE BU BÖLGELERDE BULUNAN TARIMSAL SULAMA VE TİCARETHANELER

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Manisa Salihli ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Salihli ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Salihli ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 january monday günü saat 13:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Salihli ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dört saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları