16 Ocak 2021 Turgutlu'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Turgutlu yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 ocak cumartesi günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Manisa Turgutlu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Turgutlu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 ocak cumartesi günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Turgutlu ilçesinde 16 ocak cumartesi günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 ocak cumartesi günü saat 17:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Turgutlu ilçesinde 16 ocak cumartesi günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
TURGUTLU

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Ocak 2021 Cumartesi Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
16 Ocak 2021 Cumartesi Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
TESİS ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YEDİEYLÜL MAHALLESİ KERVAN YOLU ALTIN IRMAK EMEL AKGÜN SERHAT NİLGÜN FATİH ACIBADEM AKINCI KIVANÇ SOKAK VE ÇEVRESİ
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları