13 Nisan 2021 Ahmetli'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Ahmetli yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 13 nisan salı günü saat 10:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Manisa Ahmetli ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Ahmetli ilçesinde ortaya çıkan kesinti 13 nisan salı günü saat 10:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Ahmetli ilçesinde 13 nisan salı günü saat 10:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 13 nisan salı günü saat 12:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Ahmetli ilçesinde 13 nisan salı günü saat 10:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
AHMETLİ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
13 Nisan 2021 Salı Günü Saat 10:04

Bitiş Zamanı
13 Nisan 2021 Salı Günü Saat 12:04

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
TESİS ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
CANBAZLI MAHALLESİNİN AHMETLİ GES ÜRETİM SANTRALİ
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları