11 Nisan 2021 Akhisar'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Akhisar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 10:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Manisa Akhisar ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Akhisar ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Akhisar ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 11 nisan pazar günü saat 11:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Akhisar ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
AKHİSAR

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 10:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 11:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
TESİS ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
GÖCEK MAHALLESİ TAMAMI-GÖCEK AVDUL MAHALLESİ -GÖCEK YILDIZ MAHALLESİ
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları