01 Mart 2021 Şehzadeler'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Manisa Şehzadeler yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 01 mart pazartesi günü saat 09:03 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Manisa Şehzadeler ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Manisa Şehzadeler ilçesinde ortaya çıkan kesinti 01 mart pazartesi günü saat 09:03'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Manisa Şehzadeler ilçesinde 01 mart pazartesi günü saat 09:03'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 01 mart pazartesi günü saat 12:03'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Manisa Şehzadeler ilçesinde 01 mart pazartesi günü saat 09:03'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Manisa

Etkilenen İlçe
ŞEHZADELER

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
01 Mart 2021 Pazartesi Günü Saat 09:03

Bitiş Zamanı
01 Mart 2021 Pazartesi Günü Saat 12:03

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
ARIZA ONARIM BAKIM

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
2. ANAFARTALAR MAHALLESİ AKHİSAR CADDESİ VE 1541 SOKAK
Manisa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları