28 Haziran 2022 Yeşilyurt'ta 30 Dakika Elektrik Kesintisi

Malatya Yeşilyurt yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 june tuesday günü saat 12:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Malatya

Etkilenen İlçe
YEŞİLYURT

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 June 2022 Tuesday Günü Saat 12:06

Bitiş Zamanı
28 June 2022 Tuesday Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
Otuz Dakika

Kesinti Nedeni
İşletme Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YAKINCA MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Malatya Yeşilyurt ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Malatya Yeşilyurt ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 june tuesday günü saat 12:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Malatya Yeşilyurt ilçesinde 28 june tuesday günü saat 12:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 june tuesday günü saat 12:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Malatya Yeşilyurt ilçesinde 28 june tuesday günü saat 12:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi otuz dakika sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Malatya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları