21 Ocak 2022 Hekimhan'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Malatya Hekimhan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 21 january friday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Malatya

Etkilenen İlçe
HEKİMHAN

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
21 January 2022 Friday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
21 January 2022 Friday Günü Saat 14:01

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KÖYLÜKÖYÜ MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Malatya Hekimhan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Malatya Hekimhan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 21 january friday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Malatya Hekimhan ilçesinde 21 january friday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 21 january friday günü saat 14:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Malatya Hekimhan ilçesinde 21 january friday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Malatya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları