19 Ocak 2022 Pehlivanköy'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde yaşanmaktadır. Pehlivanköy ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 19 january wednesday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.

Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
PEHLİVANKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
PEHLİVANKÖY PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. PEHLİVANKÖY MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI 6 KÖY VE 30 ADET ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERİ ENERJİSİZ KALACAKTIR. Ergene , Kazımdirik , Kurtuluş , Kumköy , Imam Pazarı , Hıdırca , Yeşilova , Kuştepe , Akarca ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Ergene

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 january wednesday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde 19 january wednesday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 19 january wednesday günü saat 17:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde 19 january wednesday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları