17 Ocak 2022 Pehlivanköy'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
PEHLİVANKÖY

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
PEHLİVANKÖY PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. PEHLİVANKÖY MERKEZ KAZIMDİRİK MAHALLESİ 2 TRAFO BÖLGESİ VE 1 ADET ÖZEL MÜŞTERİ TRAFOSU ENERJİSİZ KALACAKTIR. Kazımdirik ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Kazımdirik

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 january monday günü saat 17:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları