14 Haziran 2021 Merkez'da 6 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanmaktadır. Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 14 haziran pazartesi günü saat 11:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 14 haziran pazartesi günü saat 11:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 11:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 17:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 11:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti altı saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 11:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni
KIRKLARELİ MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1) Kırklareli İli Kocahıdır Köyü Kısmi Olarak Çalışma Süresince Enerjisiz Kalacaktır. Kocahıdır ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Kocahıdır
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları