14 Haziran 2021 Babaeski'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Babaeski yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 14 haziran pazartesi günü saat 12:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kırklareli Babaeski ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Babaeski ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 13:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 12:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
BABAESKİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 12:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 13:06

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
BABAESKİ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. BABAESKİ MERKEZ FABRİKALAR BÖLGESİ 1 MAHALLE ( DİNDOĞRU )KISMEN, 6 KÖY (MİNNETLER , TAŞKÖPRÜ , ERTUĞRAL , ÇENGERLİ, AĞAYERİ , KULELİ ) TAMAMI VE 9 ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERİ ENERJİSİZ KALACAKTIR. Mınnetler , Ertugrulköy , Çengerli , Ağayeri , Taşköprü , Kulelı , Dindoğru ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Mınnetler
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları