14 Ekim 2021 Merkez'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanmaktadır. Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 14 ekim perşembe günü saat 16:10 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.

Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 16:10

Bitiş Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 17:10

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
KIRKLARELİ MERKEZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. ULUKONAK KÖYÜ Ulukonak ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Ulukonak

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kırklareli Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 ekim perşembe günü saat 17:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları