14 Ekim 2021 Lüleburgaz'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Lüleburgaz ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 14 ekim perşembe günü saat 15:10 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
LÜLEBURGAZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 15:10

Bitiş Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 17:10

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
LÜLEBURGAZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesine bağlı, Ayvalı Kırıkköy Hamitabat ve Çeşmekolu Köyleri ile Köy sınırları içerisinde bulunan; 3. şahıs OG. Müşteri tesislerine enerji verilemeyecektir. Ayvalı , Hürriyet , Cumhuriyet , Hamıtabat , Çesmekolu ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Ayvalı

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 ekim perşembe günü saat 15:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 15:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 ekim perşembe günü saat 17:10'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 15:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları