13 Haziran 2021 Babaeski'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Babaeski yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 13 haziran pazar günü saat 10:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kırklareli Babaeski ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Babaeski ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 13 haziran pazar günü saat 10:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 13 haziran pazar günü saat 10:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 13 haziran pazar günü saat 12:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 13 haziran pazar günü saat 10:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti iki saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
BABAESKİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
13 Haziran 2021 Pazar Günü Saat 10:06

Bitiş Zamanı
13 Haziran 2021 Pazar Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
BABAESKİ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. BABAESKİ ALPULLU BELDESİ (2 MAHALLE), 8 TRAFO BÖLGESİ VE ALPULLU İÇME SUYU KUYUSU Şeker , Yeni ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şeker
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları