10 Nisan 2021 Merkez'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 10 nisan cumartesi günü saat 10:04 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kırklareli Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 10 nisan cumartesi günü saat 10:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 10:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 14:04'ta sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 10:04'ta yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 10:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 14:04

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
KIRKLARELİ MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. WALDORF CAD VE SUNGURBEY CAD BAĞLI SOKAKLAR Karakaş ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Karakaş
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları