09 Mayısıs 2021 Merkez'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 09 mayıs pazar günü saat 08:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kırklareli Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 09 mayıs pazar günü saat 08:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 09 mayıs pazar günü saat 08:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 09 mayıs pazar günü saat 12:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 09 mayıs pazar günü saat 08:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
09 Mayıs 2021 Pazar Günü Saat 08:05

Bitiş Zamanı
09 Mayıs 2021 Pazar Günü Saat 12:05

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
KIRKLARELİ MERKEZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. KARAKAŞ MAH . 100 YIL CAD FEVZİ ÇAKMAK CAD CUMHURİYET CAD Karakaş ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Karakaş
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları