08 Mayısıs 2021 Merkez'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanmaktadır. Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 08 mayıs cumartesi günü saat 08:05 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kırklareli Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 08 mayıs cumartesi günü saat 08:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 08 mayıs cumartesi günü saat 08:05'te yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 08 mayıs cumartesi günü saat 12:05'te sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Merkez ilçesinde 08 mayıs cumartesi günü saat 08:05'te ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dört saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
08 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat 08:05

Bitiş Zamanı
08 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat 12:05

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
KIRKLARELİ MERKEZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. KARAKAŞ MAH VE KARACAİBRAHİM MAH MUSTAFA KEMAL BULVARI VE DERE ÜSTÜ Karakaş , Karacaibrahim ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Karakaş
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları