06 Mayısıs 2021 Babaeski'de 3 Saat Elektrik Kesintisi

Kırklareli Babaeski ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 06 mayıs perşembe günü saat 10:05 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kırklareli Babaeski ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 06 mayıs perşembe günü saat 12:05'te sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kırklareli Babaeski ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kırklareli

Etkilenen İlçe
BABAESKİ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 10:05

Bitiş Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 12:05

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
BABAESKİ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. BABAESKİ ÇİĞDEMLİ VE KATRANCA KÖYLERİNİN TAMAMI Çiğdemli , Katranca ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Çiğdemli
Kırklareli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları