27 Şubat 2021 Develi'de 9 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Develi ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 27 şubat cumartesi günü saat 09:02 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kayseri Develi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 27 şubat cumartesi günü saat 09:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Develi ilçesinde 27 şubat cumartesi günü saat 09:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 27 şubat cumartesi günü saat 18:02'de sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Develi ilçesinde 27 şubat cumartesi günü saat 09:02'de yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti dokuz saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
DEVELİ

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Saat 09:02

Bitiş Zamanı
27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Saat 18:02

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları