27 Şubat 2021 Bünyan'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Bünyan ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 27 şubat cumartesi günü saat 10:02 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kayseri Bünyan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 27 şubat cumartesi günü saat 10:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Bünyan ilçesinde 27 şubat cumartesi günü saat 10:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 27 şubat cumartesi günü saat 12:02'de sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Bünyan ilçesinde 27 şubat cumartesi günü saat 10:02'de yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
BÜNYAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Saat 10:02

Bitiş Zamanı
27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Saat 12:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları