25 Şubat 2021 Yeşilhisar'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Yeşilhisar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 25 şubat perşembe günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kayseri Yeşilhisar ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Yeşilhisar ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Yeşilhisar ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 25 şubat perşembe günü saat 15:02'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Yeşilhisar ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti iki saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
YEŞİLHİSAR

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 15:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
BAKIM ONARIM

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları